Viac ako 30 rokov skúseností

Využite našich viac ako 30 rokov skúseností s prevenciou krádeží. Od roku 1992 sme riešili problémy s krádežami v niekoľkých tisícoch predajniach, obchodných domoch, supermarketoch, na čerpacích staniciach, knižniciach, priemyselných a kancelárskych objektoch a rodinných domoch. Poznáme triky zlodejov. Vieme ako sa kradne a čo proti tomu robiť.

Inštalácie a servis

Prevádzame inštalácie a servis zabezpečovacích systémov ochrany tovaru, zabezpečovacích systémov proti vlámaniu, automatických vstupných systémov a kamerových systémov po celom Slovensku
a v okolitých krajinách pomocou vlastných zamestnancov alebo prostredníctvom nami vyškolených technikov našich obchodných partnerov.

Online riešenie

Systémy ochrany tovaru, počítadlá zákazníkov, zabezpečovacie a kamerové systémy – to všetko možno ovládať vzdialene z počítača alebo cez mobil. Máte prehľad o tom čo sa deje pri sebe. Nie je potreba posielať technika na miesto inštalácie, aby zmenil nastavenia systému – ušetríte tak za výjazd servisného technika.

Kvalita za nejlepšie možné ceny

Zabezpečovacie systémy musia byť predovšetkým kvalitné a musí perfektne fungovať, aby mali zmysel. Zároveň musí byť nainštalované vyškolenými, skúsenými a starostlivými techniky. Sme si však vedomí, že aj cena je veľmi dôležitá. Preto si dávame prácu s tým, aby sme Vám mohli poskytnúť vždy čo najlepší pomer medzi kvalitou a cenou. Máme rozumné ceny.

Najnovšie technológie

Ponúkame kompletný sortiment zabezpečovacích zariadení vrátane posledných noviniek. Naši servisní technici sú priebežne školení na najnovšie technológie a vy tak môžete využiť to najlepšie, čo bolo na dané riešenie problému zatiaľ vymyslené.

Výroba a export Centurion

Časť sortimentu vyrábame sami v Českej republike, dodávame a exportujeme pod našou značkou Centurion. Taktiež aj na mieru Vám môžeme vyrobiť detekčné brány ochrany tovaru, deaktivátory samolepiacich etikiet do pokladničných boxov. Podľa požiadavky Vám môžeme vyrobiť aj neštandardné bezpečnostné etikety na tovar.